Dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

  • 18 lat na rynku to dowód na to, że nie boimy się wyzwań i nowości. Doskonale ilustruje to nasza historia. Taki kapitał procentuje zaufaniem i wiarygodnością wśród naszych klientów. Ich biznesowe potrzeby wspierane są przez nasz doświadczony zespół posiadający wieloletnią praktyką.
  • Wiele osób z naszego blisko 70-osobowego zespołu jest z nami niemal od początku. Nasi doradcy techniczno – handlowi posiadają wykształcenie inżynierskie. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że ciągły rozwój jest wpisany w nasze biznesowe DNA.
  • Reagujemy na potrzeby naszych klientów, dlatego z każdym rokiem powiększamy zasięg działania. Dziś posiadamy 9 przedstawicieli w całej Polsce – i mamy apetyt na więcej!  Organizujemy szkolenia produktowe – dla pracowników i klientów.
  • Jak już pewnie wiesz, posiadamy sklep internetowy z ponad 700 tys. produktów. To najszersza oferta na polskim rynku. Jest efekt naszego rozwoju i determinacji. Jesteśmy tam, gdzie chcą byśmy byli nasi klienci. Sklep online wystartował jesienią 2017 r. i z każdym miesiącem zwiększamy w nim sprzedaż.
  • Dzielimy się tym, co posiadamy. Pomimo że nasza firma posiada profil handlowo-usługowy, nie skupiamy się tylko na sprzedaży. Współpracujemy z ośrodkami naukowymi. Inżynierski projekt maszyny do pakowania butelek z wykorzystaniem pneumatyki – to jeden z wielu projektów, które wsparliśmy jako sponsor lub fundator komponentów.
  • Musimy się też Wam przyznać, że lubimy niestandardowe projekty. Wsparliśmy m.in. suborbitalny start rakiety, który odbył się w 2019 r. To przykład na to, że angażujemy się w rzeczy niezwykłe.


Dlaczego warto do nas dołączyć?

W ciągu 18 lat staliśmy się wiodącym na polskim rynku dystrybutorem elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele.

Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenia się wiedzą. To wszystko buduje tożsamość naszej firmy. Wierzymy, że także Tobie nasze wartości są bliskie.

Wszystkie oferty pracy Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
men

Przyjazna atmosfera pracy!

Rozmawiamy, dzielimy się wiedzą, jesteśmy - tak po ludzku, dla siebie życzliwi. To nie hasła z folderu - u nas tak jest.

experience

Doświadczenie

Jesteśmy obecni na rynku od 2004. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku.

progress

Możliwości rozwoju

Nie stawiamy ograniczeń. Ścieżki rozwoju definiujemy jako zaplanowaną sekwencję stanowisk.

hours

Stałe godziny pracy

Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym to jeden z naszych priorytetów.

salary

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Projektując Twoje miejsce w naszej firmie doceniamy doświadczenie i zaangażowanie.

cart

Sklep internetowy 24h

Nowoczesna platforma B2B online z dostępem do ponad 700 000 produktów i rozwiązań dla przemysłu.