Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Dlatego stawiamy na prostą, przejrzystą i jasną komunikację. To sprawia, że każdy z naszych etapów rekrutacji przebiega dynamicznie. Zdarza się, że od analizy dokumentów do złożenia oferty pracy upływa nie więcej niż 14 dni.

Poleć ofertę znajomemu

Opublikowano: Kwiecień 9, 2019 1:03

Tokarz – frezer

Wrocław-Długołęka
2500-3500 netto
pełny wymiar godzin

Do  naszej siedziby w Długołęce k. Wrocławia poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko Tokarz – frezer (także do przyuczenia).

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilnego i odpowiedzialnego pracodawcę,
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od dotychczasowego doświadczenia 2500-3500 netto + premia,
  • szkolenia zawodowe jak i rozwojowe,
  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole pasjonatów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz budowania prężnie rozwijającej się marki w branży pneumatyki i automatyki.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca przy obsłudze maszyn konwencjonalnych (tokarka frezarka, piła tarczowa do cięcia aluminium),
  • Przygotowanie maszyn do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,
  • Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów,
  • Dobór narzędzi skrawających, mocowań i parametrów skrawania.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
  • Bardzo dobrej umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenia w obsłudze urządzeń skrawających min. 1 rok,
  • Doświadczenia w posługiwaniu się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Z niecierpliwością oczekujemy na CV właśnie od Ciebie. Aplikację prosimy przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego lub złożyć osobiście w centrali naszej firmy w Długołęce k. Wrocławia.

Air-Com Pneumatyka Automatyka s.c.
ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka