Etapy rekrutacji w Air-Com Pneumatyka

 

Etap I: Czytamy Twoje CV

To najbardziej czasochłonny etap całej rekrutacji. Po przyjęciu aplikacji przystępujemy do analizy. Dokonuje jej specjalista z Działu HR, wraz z przyszłym przełożonym kandydata. Na tym wstępnym etapie oceniamy zbieżność kompetencji i doświadczenia kandydata z pożądanymi przez nas wymaganiami. Kandydaci, którzy nie spełnili naszych oczekiwań, otrzymują wiadomość e-mail z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Etap II: kontakt telefoniczny

W ciągu najbliższych 7 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji aplikacji dzwonimy do osoby, której profil zawodowy był zbieżny z ofertą pracy. Umawiamy się na spotkanie zdalne lub stacjonarne w dogodnym dla kandydata terminie, w godzinach pracy naszej firmy. Spotkanie może być poprzedzone krótką rozmową, w trakcie której zadajemy kandydatowi dodatkowe pytania.

Etap III: Spotkanie zdalne lub stacjonarne

To moment, w którym chcemy sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Obok Twoich kompetencji i doświadczenia zwracamy uwagę na osobowość i wartości, którymi kierujesz się w codziennej pracy. Wierzymy, że są zbieżne z tymi, wyznawanymi przez nas. Nie będziesz rozwiązywał żadnych zadań – po prostu, bądź sobą i zaprezentuj się najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, że możesz liczyć na partnerską i przyjazną atmosferę. W zależności od rodzaju stanowiska rozmowa odbywa się w głównej siedzibie firmy, zdalnie bądź w jednym z oddziałów regionalnych. W spotkaniu uczestniczy specjalista Działu HR i bezpośredni przełożony.

Jeśli na tym etapie rekrutacji okazuje się, że nasze drogi nie zbiegają się w jednym kierunku, dziękujemy Ci za wspólne spotkanie wysyłając wiadomość w ciągu 3 dni roboczych.

Etap IV: złożenie oferty

To już prawie koniec. Dajemy sobie i Tobie czas na przemyślenia po spotkaniu. Czasami podjęcie ostatecznej decyzji wymaga kolejnego spotkania. W kolejnym kroku zwykle finalizujemy dotychczasowe ustalenia zamykając negocjację. W możliwie najszybszym czasie nasz Dział Kadr kontaktuje się z Tobą by dopełnić niezbędnych formalności.
Witamy Cię w naszym zespole 🙂

 


Dlaczego warto do nas dołączyć?

W ciągu 18 lat staliśmy się wiodącym na polskim rynku dystrybutorem elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele.

Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenia się wiedzą. To wszystko buduje tożsamość naszej firmy. Wierzymy, że także Tobie nasze wartości są bliskie.

Wszystkie oferty pracy Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
men

Przyjazna atmosfera pracy!

Rozmawiamy, dzielimy się wiedzą, jesteśmy - tak po ludzku, dla siebie życzliwi. To nie hasła z folderu - u nas tak jest.

experience

Doświadczenie

Jesteśmy obecni na rynku od 2004. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku.

progress

Możliwości rozwoju

Nie stawiamy ograniczeń. Ścieżki rozwoju definiujemy jako zaplanowaną sekwencję stanowisk.

hours

Stałe godziny pracy

Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym to jeden z naszych priorytetów.

salary

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Projektując Twoje miejsce w naszej firmie doceniamy doświadczenie i zaangażowanie.

cart

Sklep internetowy 24h

Nowoczesna platforma B2B online z dostępem do ponad 700 000 produktów i rozwiązań dla przemysłu.